Hizmetlerimiz

Temiz ve pürüzsüz bir yüzey – başarılı ve dayanıklı kaynak ve yapıştırma bağlantılar için temel şarttır.

Ancak bileşenler, birleştirilmeden önce genellikle kirlenir, okside olur veya koruyucu katmanlar uygulanır. Burada çözümü lazer sunuyor: Çünkü lazerle temizlik, bileşenleri saniyeler içinde kirden, oksidasyondan ve işlevsel katmanlardan arındırıyor. Bu işlemi sadece birleştirilmesi gereken ya da işlevsel katmanın artık gerekmediği yerlerde yapıyor.

İşleyiş şekli: yüksek pals pik gücüne sahip palslar son derece ince katmanları, bileşeni etkilemeden buharlaştırır. Birleştirme gibi takip eden süreçler, daha homojen ve hızlı bir şekilde gerçekleşir ve mutlak bir şekide yeniden üretilebilir. Bağlantılar temiz olur ve daha uzun dayanır.

Planlama & Fiyatlandırma

Sizden gelen talepler uzman ekiplerimiz tarafından yerinde tespit edilerek temizlik için optimum planlama ve fiyatlandırma yapılarak size sunulur.

Kuru Buz Satışı

Kahramankazan Saray’da  bulunan üretim tesisimizde gıda sektörü için en uygun olan %99,8 saflıkta LCO2 gazından yüksek kalitede 3 mm pelet, 16 mm’lik parmak ve değişik ebatlarda kalıp kuru buz üretiyoruz.

Ankara İçi Sevkiyat: Sabah 10:00’a kadar verilen siparişler öğleden sonra, sonrasında verilen siparişler yoğunluğa göre aynı gün akşam üstü veya ertesi gün dağıtıma çıkmaktadır.

Ankara dışı için 15:00 öncesi verilen siparişler (sipariş miktarına bağlı olarak) aynı gün, sonrasında verilen siparişler ertesi gün taze üretilerek kargolanmaktadır.

Bütün siparişler, strafor kutu içerisine yerleştirilmiş poşetlere dolum yapılarak bantlanmaktadır. Bu şekilde süblimasyon minimum seviyede tutulmaktadır.

Kargo koşullarına bağlı olarak yapılan hesaplamalarda farklılık olabilir.
Kuru Buzla Temizlik

Tecrübeli operatörlerimiz ve piyasadaki en etkili Kuru Buz püskürtme makinesi, 12 farklı nozul çeşidi ile doğru ve ekonomik temizlik çözüm sunuyoruz.

Yangın Sonrası Kuru Buzla Temizlik

Yangın sonrası Kuru Buzla Temizlik, ikincil bir atık bırakmadan kurum kirliliğini ortadan kaldırırken alt tabakanın kokusunu gidererek yangın hasarıyla ilişkili is kokusunu ortadan kaldırır.

Gönderin Temizleyelim

Üretime ara vermeden, çalışma ortamınızın düzeni bozulmadan hizmet alın.

Üretime ara vermeniz mümkün değilse, yedekli çalışıyorsanız, konvansiyonel temizlik yöntemleri zaman alıyor ve temizlik maliyetinizi artırıyorsa, kalıplarınız ve yedek parçalarınız zarar görmeden Kuru Buzla temizlensin istiyorsanız bize gönderin.

Kendi tesisimizde, güvenli ortam ve uzman operatörlerimizle kuru buzla temizleyip zamanında size ulaştıralım.

Kumlama

Kumlama, zamanla pas ve korozyona uğrayan metallerin üzerindeki yağ, kir ve pası kaldırıp yüzeyi boya öncesi hazır hale getiren bir yöntemdir.

Su Jeti

Su Jeti, Kuru Buzla temizliğin yetersiz oluğu, Kumlamanın da elverişli olmadığı işlerde yüksek basınçlı su püskürterek yüzey hazırlığı yapılan bir yöntemdir.