KISACA BİZ

2015’den bugüne

2015 yılında Kuru Buz sektörüne adım attıktan hemen sonra Danimarka merkezli Aquila-Triventek firması ile Distribütörlük anlaşması imzalayarak, firmanın kendi tesislerinde geliştirmiş olduğu Kuru Buz Üretim, Kuru Buz Patlatma ve Kuru Buz sektöründe amiral gemi olarak adlandırdıkları Geri Dönüşüm Üniteleri ile gene firmanın, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda özel olarak projelendirip ürettiği Yüksek Basınçlı Su Jetleri ile Yüksek Basınçlı Temizlik sektörünün amiral gemisi olarak kabul ettikleri RAY TEMİZLEME makinelerinin Türkiye ve Türki Cumhuriyetler de bu ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermeye başladık.

2023 Şubat ayında Danimarka merkezli Intel Blast firması ile yaptığımız görüşmeler sonucunda vardığımız anlaşma neticesinde Türkiye tek yetkili Distribütörü olarak, firmanın İspanya’daki fabrikasında ürettiği Kuru Buz patlatma ve Kuru Buz üretim makinelerinin satış ve satış sonrası servis hizmetleri için Ankara, Kahramankazan ilçesi, Saray mahallesi Keresteciler Sanayi Sitesi içerisinde kurduğumuz 350m2 kapalı alanı ve 120m2 açık alanı olan tesisimizde Kuru Buz Üretim ve Bakım Servisimizle satışını gerçekleştirdiğimiz Makineler için servis ve satış sonrası bakım hizmeti vermeye başladık.

2023 Mayıs ayında Çin merkezli SDIIT Ltd Shandong Qiangyuan Lazer ile Anadolu Kuru Buz olarak vardığımız anlaşma sonucu Türkiye tek yetkili satıcısı olarak, ürün gamlarında bulunan Lazerli Temizlik, Sezer Kaynak, Lazer Kesici ve Hepsi Bir Arada ürünleri olan Kaynak, Temizlik ve Kesici lazer makinelerini ürün yelpazemize eklemiş bulunuyoruz. Genç bir firma olmasına rağmen kurucuları arasında yer alan Shandong Bilimler Akademisi, Çin ve SDIIT’teki en iyi akademilerden biridir, Shandong Endüstriyel Teknoloji Enstitüsü, dönüştürücü endüstriyel teknoloji inovasyonunu yürütür ve yeni iş modellerini geliştirerek SDIIT Ltd Shandong Qiangyuan Lazer’in rakiplerinden bir adım önde olmasına katkıda bulunur.

2023 Nisan ayında daha rekabetçi ve fiyat performan ürünü arayışımıza kendi alanında Çin’in en büyüğü ile yaptığımız anlaşma ile son verdik ve değişik üretim kapasitelerine sahip Pelet ve Kalıp üretim makinelerini ürün yelpazemize kattık.

Kendi alanlarında uzmanlaşmış kadroları ile Danimarka merkezli Aquila Triventek tarafından her ihtiyaca özel olarak üretilen Yüksek Basınçlı Su Jetleri’nin Türkiye distribütörüyüz.

Bu kapsamda ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut seçenekler arasında değişik güç ve ebatlarda veya ihtiyacınıza özel olarak projelendirilerek üretilen Yüksek Basınçlı Temizlik Makineleri (Su Jetleri) satış ve satış sonrası bakım hizmeti ile Su Jeti ile temizlik hizmeti veriyoruz.

Kuru Buz Üretimi & Satışı

350m2 kapalı alanı ve 80m2 açık alanı olan tesisimizde distribütörlüğünü yaptığımız makinelerle Kuru Buz Üretimi yapıyoruz.

Kuru Buz üretim kapasitemiz şu an için 350kg/s olarak belirlenmiş olup 2024 ilk yarısında 720kg/s olacak şekilde planlanmıştır.

Kalıp Kuru Buz ihtiyaçlarınız için kurulu gücümüz şu an için 100kg/s olarak belirlenmiş olup, kapasite artırım çalışmalarından sonra 2024 yılı için 400kg/s kapasiteye çıkması planlanmaktadır.

Siparişleriniz özenle hazırlanarak Kuru Buz nakliyesi için tasarlanmış strafor kutulara yerleştirilen özel poşetlere dolum yapılıp Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo firmaları ile sevk edilmektedir.

2023 Yılı Üretim Hedefi

720000

Pelet Üretimi
(kg)

840000

Parmak Kuru Buz Üretimi
(kg)

360000

Kalıp Kuru Buz Üretimi
(kg)

8 Yıllık Tecrübe

Danimarka ve Almanya merkezli Kuru Buz Üretim ve Temizlik makineleri Türkiye distribütörlüğünün beraberinde getirdiği Know How bilgisi ile Kuru Buzla temizlikte eşsiz tecrübeye sahibiz.

Kuru Buzla Temizlik

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda planlama yaparak mümkün olan en kısa sürede ve en etkin şekilde kuru buzla temizlik hizmeti verilmektedir.

Daha Hızlı

Kuru Buzla temizlik, işletmeler için en önemli faktör olan temizlik süresini %80’e varan oranda azaltır.

Daha Karlı

Kuru Buz, temizlik süresi ve etkisi göz önünde bulundurulduğunda en karlı çözümdür.